Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím

Novinky

Health Policy Institute

Tak ako po uplynulé roky, aj za rok  2016 sme boli „Health Policy Institute“ (HPI) vyhodnotení v kategórii I. ako najlepšia pôrodnica na Slovensku.

Ďalšie informácie získate na stránke HPI:

http://www.hpi.sk/2017/07/sprievodca-porodnicami-2017/

07.08.2017

Viac infomácií


Online ambulantný rezervačný systém GPN

Vážené pacientky. Od 23. júna si môžete rezervovať Váš termín u nás aj prostredníctvom nášho ambulantného rezervačného systému. Stačí len kliknúť na odkaz hore - online ambulantný rezervačný systém GPN, kde budete presmerované na náš ambulantný rezervačný systém. Všetky potrebné informácie ohľadom rezervácie termínov nájdete tam v sekcii "Pomoc / FAQ". Naďalej platí, že sa môžete na termíny objednávať aj telefonicky, alebo osobne.

27.06.2017

Viac infomácií


MUDr. Miroslava Závodská

MUDr. Miroslava Závodská sa vrátila z materskej dovolenky. Ordinovať bude v stredu a v piatok v Ružinove, kde sa bude venovať aj expertnej ultrazvukovej diagnostike

12.01.2017

Viac infomácií


Prečítajte si rozhovor uverejnený v časopise Plus 7 dní s riaditeľom MUDr. Vladimírom Cupaníkom o sučasných trendoch v pôrodníctve pri rodení cisárskym rezom.

Prečítajte si rozhovor uverejnený v časopise Plus 7 dní s riaditeľom MUDr.
Vladimírom Cupaníkom o sučasných trendoch v pôrodníctve pri rodení
cisárskym rezom.

12.09.2016

Viac infomácií


13. júla 2016 sme získali I. miesto v kategórii štandardných pôrodníc, hodnotených Health Policy Institue (HPI).

13. júla 2016 sme získali I. miesto  v kategórii štandardných pôrodníc, hodnotených Health Policy Institue (HPI). Výsledok je súhrnom expertného hodnotenia, vybavenia a služieb pôrodnice a hodnotenia samotných mamičiek. Ocenenie si mimoriadne vážime a zaväzuje nás pokračovať v našich snahách aj naďalej.

Podrobnosti hodnotenia nájdete:

http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodnicami/vsetko-o-sprievodcovi-porodnicami/sprievodca-porodnicami-2016-vysledky-piateho-rocnika-projektu-hodnotenia-porodnic-na-slovensku/

20.07.2016

Viac infomácií


«   [1]  »